O mnie

Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, edukatorem profilaktyki uzależnień i doświadczonym pedagogiem. Moja misja to wspieranie drugiego człowieka w obszarze terapii uzależnień, pracy socjalnej i pedagogiki, co stanowi źródło mojej nieustającej pasji. Uważam, że zaufanie jest nieodzownym elementem skutecznej terapii. Jeśli szukasz wsparcia w drodze do rozwoju, towarzyszenia w trudnych chwilach i budowania trwałej, pozytywnej zmiany, serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług. Zaufaj mi – Twój rozwój jest dla mnie priorytetem.

Facebook

Znajdziesz mnie na Facebooku, gdzie regularnie wrzucam posty edukujące, zwiększające świadomość, dające wsparcie i motywację do zmiany.

Linkedin

Moje wirtualne portfolio, gdzie prezentuję swoje umiejętności, kwalifikacje i kompetencje, doświadczenie i specjalizacje w obszarze terapii uzależnień.

Znanylekarz.pl

Znajdują się tutaj m.in. opinie i rekomendacje moich klientów, oceniające jakość świadczonych przeze mnie usług terapeutycznych i mojego profesjonalizmu.

Moje wartości zawodowe

Kluczowe przekonania i zasady, które kierują moim postępowaniem w pracy, wyznaczając standardy etyczne, priorytety i cele zawodowe.

Empatia i zrozumienie,
zdrowie i satysfakcja,
partnerstwo i wsparcie,
profesjonalizm i rozwój osobisty,
bezpieczeństwo i komfort,
wnikliwa analiza!

Moje kwalifikacje i kompetencje

Za kulisami empatii, czyli moja codzienność

Moje wartości osobiste

Wszystko co kocham, co jest dla mnie ważne. Fundament, który kształtuje moje decyzje i postępowanie, definiując, co uznaję za istotne i moralnie właściwe w życiu.

Rodzina,
miłość i szczęście,
przyjaźń i wsparcie,
rozwój osobisty,
odpoczynek i relaks!​

Dlaczego warto wybrać mnie?

Wykształcenie i doświadczenie

Posiadam solidne wykształcenie oraz bogate doświadczenie w dziedzinie terapii uzależnień, zdobyte w trakcie wielu lat praktyki.

Integracyjne podejście

Łączę różne metody terapeutyczne, z naciskiem na relację terapeutyczną i dialog motywacyjny, co sprzyja trwałej zmianie.

Motywacja do wspierania zmiany

Wierzę w motywację jako fundament do wprowadzania zmiany. Poprzez wspieranie poszukiwań, eksploracji i podejmowania prób, pomagam w budowaniu trwałych i pozytywnych zmian.

Poufność i anonimowość

Gwarantuję pełną poufność i zachowanie anonimowości, co jest kluczowe dla budowania zaufania i komfortu klienta.

Empatia i szacunek

Moje podejście opiera się na empatii, szacunku i otwartości wobec unikalnych doświadczeń każdej osoby.

Praca zgodnie z Kodeksem Etyki

Kieruję się zasadami Kodeksu Etyki Terapeuty Uzależnień, co gwarantuje profesjonalizm i zobowiązanie do przestrzegania etycznych standardów.

Pasja i zaangażowanie

Pomaganie innym w obszarze terapii uzależnień nie jest tylko moją pracą, ale pasją. Moje zaangażowanie przekłada się na indywidualne podejście i skoncentrowanie na dobru i rozwoju drugiego człowieka.

Praca on-line

Proces terapeutyczny jest dostępny z dowolnego miejsca. Dzięki temu możemy skutecznie współpracować, nawet jeśli jesteś daleko ode mnie.

Nurt integracyjny

Mój nurt pracy: podejście integracyjne

1. Dostosowuję techniki i narzędzia terapeutyczne do indywidualnych, konkretnych potrzeb i celów klienta, uwzględniając różne aspekty jego życia i osobowości. Zdaję sobie sprawę z tego, że jedna konkretna teoria czy technika niekoniecznie jest odpowiednia dla wszystkich.

2. Oferuję elastyczny czas trwania terapii. Zarówno krótkoterminowe interwencje, skoncentrowane na rozwiązaniu konkretnych problemów, jak i długoterminowe procesy rozwoju osobistego i zmiany.

3. Duże znaczenie przypisuję relacji terapeutycznej. Staram się budować zaufanie i empatię, co jest kluczowe dla skuteczności terapii.

4. Jestem otwarta na nowe koncepcje i innowacje w dziedzinie psychologii i terapii. Korzystam z najnowszych badań naukowych i dostosowuję swoje podejście w miarę rozwoju wiedzy.

5. Opieram się głównie na terapii humanistycznej, poznawczo-behawioralnej i skoncentrowanej na rozwiązaniach. Dodatkowo wykorzystuję technikę dialogu motywującego i elementy arteterapii oraz biblioterapii.

mgr Elżbieta Księżopolska

Znajdź mnie

Copyright © 2024 Elżbieta Księżopolska