Specjalizuję się w pomocy młodzieży od 16 roku życia i osobom dorosłym:

* uzależnionym, zarówno od substancji psychoaktywnych, jak i behawioralnie,

* ich bliskim, czyli osobom z tzw. syndromem współuzależnienia,

* osobom z rodzinnym obciążeniem nadużywaniem alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, z tzw. syndromem DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików),

* osobom z tzw. syndromem DDD (Dorosłe Dzieci Dysfunkcji).

Indywidualna terapia online

Oferuję indywidualne sesje terapeutyczne on-line, umożliwiające elastyczność i dostępność. Dzięki różnorodnym formom komunikacji internetowej, mogę dostosować nasze spotkania do Twoich potrzeb.

Zalety psychoterapii online

Terapia on-line ma szereg zalet. Jest ona równie skuteczna co psychoterapia stacjonarna. A do tego zyskujesz:

  1. Wygodny i łatwy dostęp z dowolnego miejsca w dogodnych dla Ciebie godzinach. Umożliwia to bezproblemowe łączenie życia zawodowego (nawet pracy zmianowej), osobistego i terapii. Nie ma konieczności przemieszczania się, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.
  2. Większą dostępność. Terapia online skierowana jest do bardzo dużej grupy osób. Również do osób, które z różnych powodów nie mogą opuścić własnego mieszkania albo są w ciągłej trasie, często się przemieszczają.
  3. Większą anonimowość. Doceniają to zarówno klienci z mniejszych miejscowości. Często obawiający się np., że ktoś zauważy ich jak wychodzą od psychoterapeuty, albo tego, że ich problemy wyjdą” poza gabinet. Jak również osoby, które w zaciszu własnego domu czują się bardziej komfortowo. Dzięki temu dzielenie się własnymi problemami przychodzi im łatwiej. Sesje online dają poczucie większej poufności i zwiększają dyskrecję. Dają też możliwość anonimowości, jeśli klient wolałby nie ujawniać swoich danych w pełni.
  4. Sesje w komfortowym, znajomym otoczeniu. Z miejsca, które znasz, w którym czujesz się dobrze, bez konieczności przebywania i „otwierania się” w obcym miejscu. Ważne jest zapewnienie sobie prywatnego miejsca na czas sesji. Miejsca, gdzie nikt nie będzie Cię rozpraszał i tym sposobem zakłócał Twojego czasu z terapeutą.

W swojej pracy jako psychoterapeuta uzależnień online zapewniam wszystkie opisane korzyści.

mgr Elżbieta Księżopolska

Znajdź mnie

Copyright © 2024 Elżbieta Księżopolska